Menu główne
AKTUALNOŚCI
Ogłoszenie Komisji Konkursowej
Sygnatura konkursu: PO IV WOS 1111.1.2018
Komisja konkursowa powołana do przeprowadzenia konkursu na sześciomiesięczny staż asystencki w Prokuraturze Rejonowej w Opocznie (1 etat), w Prokuraturze Rejonowej w Radomsku (1 etat), w Prokuraturze Rejonowej w Tomaszowie Mazowieckim (1 etat), w Prokuraturze Okręgowej w Piotrkowie Trybunalskim (2 etaty) Zarządzeniem nr 37/18 Prokuratora Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim z dnia 12 kwietnia 2018 roku na posiedzeniu w dniu 25 kwietnia 2018 roku postanowiła poinformować o wynikach drugiego etapu konkursu.
L.p. | Kod | Nazwisko i imię | Punkty za test | Punkty za kazus | Łączna ilość punktów |
---|---|---|---|---|---|
1. | 001 | Pichola Emilia | 26 | 2 | 28 |
2. | 002 | Tarnowska Agata | 30 | 6 | 36 |
3. | 003 | Chamerski Tomasz | 28 | 4 | 32 |
4. | 005 | Kochelska Izabela | 26 | 4 | 30 |
5. | 006 | Stańczyk Marcin | 32 | 4 | 36 |
6. | 007 | Umańska Elżbieta | 15 | 0 | 15 |
7. | 008 | Wiktorowicz Anna | 26 | 4 | 30 |
8. | 009 | Mazur Agnieszka | 30 | 5 | 35 |
9. | 010 | Rychlińska Sylwia | 34 | 7 | 41 |
10. | 011 | Tomczak Natalia | 33 | 3 | 36 |
11. | 012 | Bułacińska Woźniak Anna | 28 | 4 | 32 |
12. | 013 | Kukulska Klaudia | 16 | 2 | 18 |
13. | 014 | Ptak Tomasz | 25 | 4 | 29 |
14. | 015 | Ososińska Martyna | 35 | 8 | 43 |
15. | 016 | Tarnowska Kotynia Magdalena | 28 | 4 | 32 |
16. | 017 | Szmidt Klaudia | 28 | 8 | 36 |
17. | 019 | Łuczka Sylwia | 30 | 2 | 32 |
18. | 020 | Pacyna Remigiusz | 21 | 0 | 21 |
19. | 021 | Koziorowska Anna | 31 | 2 | 33 |
20. | 022 | Białecka Róg Marta | 21 | 4 | 25 |
Do trzeciego etapu konkursu Komisja zakwalifikowała następujące osoby:
- Ososińska Martyna
- Rychlińska Sylwia
- Stańczyk Marcin
- Szmidt Klaudia
- Tarnowska Agata
- Mazur Agnieszka
- Bułacińska Woźniak Anna
- Chamerski Tomasz
- Tarnowska Kotynia Magdalena
- Kochelska Izabela
- Ptak Tomasz
Trzeci etap konkursu odbędzie się w siedzibie Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie Trybunalskim Al. 3-go Maja 13/15 w dniu 27 kwietnia (piątek)
godzina 9:00
Ososińska Martyna
godzina 9:20
Rychlińska Sylwia
godzina 9:40
Stańczyk Marcin
godzina 10:00
Szmidt Klaudia
godzina 10:20
Tarnowska Agata
godzina 10:40
Mazur Agnieszka
godzina 11:00
Bułacińska Woźniak Anna
godzina 11:20
Chamerski Tomasz
godzina 11:40
Tarnowska Kotynia Magdalena
godzina 12:00
Kochelska Izabela
godzina 12:20
Ptak Tomasz
Podpisana wersja dokumentu do pobrania: Pobierz (PDF) (673 KB)
| Udostępniający informację: Sekretarz Komisji | Data zamieszczenia: 2018-04-25 |